výroba nábytku na míru z masivu

Toužíte po spolehlivém a nadčasovém nábytku na mírukterý bude sloužit i dalším generacím? Potom je nábytek z masivu snadná volba. Máte za cíl, vybavit si domov kvalitním, ale věkem limitovaným nábytkem na míru? Potom bych se nemál ani lamina, které je často úplně dostačující. 

Rád poradím s výběrem materiáluvolbou vhodného kompromisu, nebo s parametry, které by měl konkrétní kus nábytku splňovat. V případě potřeby vše vyměřím a poradím vám, jaké náležitosti by měl konkrétní kus nábytku splňovat, aby bylo jeho použití bezpečné a účelné

 

Nezávazná poptávka

Vyplňte pečlivě poptávkový formulář. Nejlépe také připojte nákres vaší představy, případně už hotový výrobní plán. Do 48 hod. vám pošlu cenovou nabídku.

Konzultace

Po odsouhlasení předběžné cenové nabídky a zaplacení zálohy, s vámi projekt prokonzultuji, zaměřím a vytvořím vizualizaci, kterou vám zašlu. Můžeme se také sejít osobně.

Výroba a montáž

Nábytek vyrobím ve své dílně, dopravím ho až k vám domů a provedu případnou montáž. Pokud ta není nutná, tak využívám služeb soukromých dopravců.

nábytek na míru

Vyrobím bytelnou postel z masivu a na míru. Například s úložným prostorem a jinými požadavky.

Vyrobím moderní, klasické, nebo posuvné dvěře z masivu a na míru. Volba materiálu je taky na vás.

Při výrobě kuchyní obvykle kombinuji masiv s laminem. Možností je ale samozřejmě více. 

Vyrobím a namontuji vám luxusní dřevěnou kuchyňskou desku na míru. Správně ji ošetřím a 

Vyrobím dětskou postel z masivu. S přistýlkou, úložným prostorem, nebo také se zábranou.

Vyrobím dětskou patrovou postel z masivu. S přistýlkou, úložným prostorem, nebo také se zábranou.

pošlete mi nezávaznou poptávku

Mé služby nacením na základě vámi ve formuláři uvedených informací. Pokud budu potřebovat něco upřesnit, tak vás telefonicky zkontaktuji. Čím více informací uvedete, tím bude můj odhad přesnější a vy tak budete mít jasnější představu o ceně.
Do následujících polí uveďte míry žádaného typu nábytku. Pro moji lepší představu také doporučuji nahrát nákres, případně už okótovaný plánek.

nábytek z masivu nebo z lamina?

montáž kuchyňské pracovní desky

Kromě sestavení všech částí kuchyně vám na místě připravím kuchyňskou desku na míru, tak aby pasovala přesně na své místo i v hůře situovaném prostoru, a to včetně precizního frézovaného spoje kuchyňské pracovní desky.

Stává se, že po mně zákaznici požadují pouze montáž pracovní desky. Tuto cestu spíše nedoporučuji. Správně namontovaná pracovní deska vyžaduje odbornou montáž spodních skříní. Pokud jsou skříně smontovány špatně, tak je musím rozložit a znovu sestavit. Montáže pracovních desek na špatně smontované skříně neprovádím.

Montáže samotných pracovních desek můžete poptávat zde.

výroba pracovní desky z masivu

V případě zájmu vám na míru vyrobím a namontuji pracovní desku z masivu. Pracovní desky nejčastěji vyrábím z jasanového, nebo dubového dřeva. Mohu ale také z jiných (třeba exotických) dřevin.

Montáže samotných pracovních desek z masivu můžete poptávat zde.

Zavolejte mi:

Firemní údaje:

napište mi zprávu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>