Výroba dřevěných schodů na míru

Celý proces výroby dřevěných schodů začíná právě u vás doma. Prvním krokem je odborné zaměření prostoru určeného k montáži schodiště, a to pomocí velmi přesných laserových měřičů.

Za pomocí získaných rozměrů vytvořím vizualizaci plánovaného schodiště, včetně výrobních plánů. Ještě před zahájením samotné výroby vám ale vizualizaci pošlu ke schválení.

Zákazníkům vždy doporučuji, vybírat si tvrdé dřeviny. Nejlépe jasanové, nebo dubové schody. Moderní a neotřelý vzhled ve spojení s mými zkušenostmi a kvalitním materiálem jsou pak zárukou, že vaše dřevěné schodiště bude používat ještě mnoho generací. 

Nezávazná poptávka

Vyplňte poptávkový formulář. Pokud máte zájem i o cenový odhad, připojte soubor s nákresem vaší představy a základními rozměry.

Konzultace

Projekt s vámi osobně prokonzultuji a provedu zaměření prostoru. Poté připravím vizualizaci a spočítám finální cenu za výrobu schodiště.

montáž schodiště

Pokud budete spokojeni, tak se domluvíme na termínu montáže. Ten se odvíjí i od toho, jak moc časově náročná bude samotná výroba.

pošlete mi nezávaznou poptávku

Cenu mých služeb mohu velmi hrubě odhadnout na základě vámi zaslané přílohy. Čím více informací uvedete, tím bude můj odhad přesnější a vy tak budete mít jasnější představu o ceně montáže a ceně výroby dřevěného schodiště.

Proč si najmout právě mě?

profesionální a osobní přístup

Nejsem jen pasivním výrobcem, poradím a pomůžu vám najít to nejvhodnější řešení dřevěného schodiště na míru. Připravím 3D vizualizace a společně s vámi vybereme styl schodiště, který k vašemu domovu sedne nejvíce. 
Rád splním i další doplňková přání, kterými mohou být například bezpečnostní dvířka pro děti.

záruka kvalitně odvedené práce

Smysl pro detail a důraz na kvalitu je hlavním mottem mé firmy. Mám za sebou více než 5 let zkušeností s výrobou nábytku, ale také právě dřevěných schodů. K dosažení precizních výsledků mi kromě zkušeností a poctivého přístupu také pomáhá profesionální technika od firem Festool a Mafell.

Reference zákazníků

Zavolejte mi:

Firemní údaje:

napište mi zprávu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>