Montáž kuchyně Ikea

Kuchyň zaměřím a pokud si to budete přát, tak vám poradím, jak nejlépe rozvrhnout jednotlivé korpusy. Vypracuji 3D projekt pro vaší lepší představu a poté se pustím do samotné montáže kuchyně.

V případě vašeho zájmu, budu sám jednat s obchodním domem IKEA a vy se tak vyhnete nepohodlnému a zdlouhavému vyřizování.

Napsal jsem pro vás obsáhlý článek o tom, jak by měl prostor určený pro montáž kuchyně vypadat a co vše by měl splňovat. Zmiňuji v něm časté chyby, které mohou montáž zkomplikovat a prodražit.

Nezávazná poptávka

Vyplňte pečlivě poptávkový formulář. Pro přesné nacenění je důležité uvést co nejvíce informací. Do 48 hodin vám pošleme kalkulaci.

Konzultace

Projekt s vámi osobně prokonzultuji a provedu zaměření prostoru. Kuchyň mohu také navrhnout podle vašich přání a finančních možností.

montáž kuchyně

Pokud bude vše v pořádku, domluvíme si termín montáže. Ten je vázaný i na obchodní dům Ikea, který kuchyně dodává.

pošlete mi nezávaznou poptávku

Mé služby nacením na základě vámi ve formuláři uvedených informací. Čím více informací uvedete, tím bude můj odhad přesnější a vy tak budete mít jasnější představu o ceně montáže vaší kuchyně IKEA.

Pokud už máte kuchyň naplánovanou, uveďte celkovou délku horních a spodních korpusů. V opačném případě se pokuste délku odhadnout. Míru uvádějte v běžných metrech (bm).

Pracovní deska na míru

montáž kuchyňské pracovní desky

Kromě sestavení všech částí kuchyně vám na místě připravím kuchyňskou desku na míru, tak aby pasovala přesně na své místo i v hůře situovaném prostoru, a to včetně precizního frézovaného spoje kuchyňské pracovní desky.

Stává se, že po mně zákaznici požadují pouze montáž pracovní desky. Tuto cestu spíše nedoporučuji. Správně namontovaná pracovní deska vyžaduje odbornou montáž spodních skříní. Pokud jsou skříně smontovány špatně, tak je musím rozložit a znovu sestavit. Montáže pracovních desek na špatně smontované skříně neprovádím.

Montáže samotných pracovních desek můžete poptávat zde.

výroba pracovní desky z masivu

V případě zájmu vám na míru vyrobím a namontuji pracovní desku z masivu. Pracovní desky nejčastěji vyrábím z jasanového, nebo dubového dřeva. Mohu ale také z jiných (třeba exotických) dřevin.

Montáže samotných pracovních desek z masivu můžete poptávat zde.

Proč si najmout právě mě?

UŠETŘÍM VÁM ČAS, STRES a peníze

Kuchyň IKEA můžete mít smontovanou už za dva dny od jejího doručení, bez stresu a rysku. Pomohu vám s návrhem a naplánováním kuchyně. Vytvořím vám vizualizaci, případně se postarám o dopravu kuchyně na místo realizace a provedu odbornou montáž. Včetně přípojení elektrospotřebičů, vody a kanalizace.

A kolik vás montáž kuchyně bude stát? Je to velmi individuální, ale jedno vám zaručím! Cena montáže kuchyně nikdy nepřesáhne ceny obchodních domů. Pro přesnější kalkulaci mi pošlete nezávaznou poptávku.

záruka kvalitně odvedené práce

Kvalita montáže kuchyně se odvíjí od schopností montéra a jeho vybavení. Pokud si montéra nevyberete sami, tak vám nikdo nezaručí, že k vám přijde opravdu zkušený a profesionálně vybavený člověk.

Mám za sebou více než 8 let zkušeností s montážemi kuchyní. Při práci mi pomáhá profesionální nářadí od firem Festool a Mafell.

Zavolejte mi:

Firemní údaje:

napište mi zprávu

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>